Uncategorized

Klára Spilková – Golf Resort Black Bridge v Praze

Klára a Black Bridge

Jsme moc rádi, že můžeme dlouhodobě podporovat Kláru Spilkovou – nejlepší českou golfistku. Snažíme se jí připravit kvalitní zázemí pro přípravu na turnaje nejvyšší evropské soutěže Ladies European Tour (LET), pro kvalifikaci na americkou LPGA Tour a pro reprezentaci České republiky na letní olympiádě.

Klárka si na Black Bridge pochvaluje skvělé tréninkové plochy, zejména nejlépe udržované greeny v okolí Prahy, které se svoji rychlostí blíží těm na evropské túře.

Přejeme Kláře mnoho golfových úspěchů a držíme palce na turnajích. Fanděte s námi!

Klára Spilková se svým trenérem Lukášem Martincem

Dětské turnaje a další akce s Klárou

Během roku se s Klárkou můžete na Černém Mostě osobně setkat na různých golfových akcích. Mezi ty nejoblíbenější patří turnaje a dny plné her pro děti. Sledujte aktuální dění v resortu, ať Vám nic neunikne.

Tisková zpráva

Praha, 6. 6. 2012 – Nejúspěšnější česká golfistka Klára Spilková odstartovala dlouhodobou spolupráci s Golf Resortem Black Bridge v Praze. Osmnácti jamkové golfové hřiště s parem 72 a délkou 6 190 metrů se tak stává útočištěm tréninkové přípravy na turnaje Ladies European Tour.

Po dlouhém hledání nejkvalitnějšího místa pro přípravu na LET jsme se rozhodli spojit síly s tím nejlepším – Golf Resort Black Bridge.

„Jsem strašně ráda, že jsem se stala součástí Golf Resortu Black Bridge. Je to velmi pěkný resort se skvělými tréninkovými plochami, nejlépe udržovanými greeny s rychlostí, která se v okolí jen velmi těžko hledá. Už se moc těším, až tam budu jezdit trénovat.“ komentuje spolupráci Klára Spilková.

Prezident Golf Clubu Black Bridge Pavel Švehla dodává: „Spolupráce je naplánována až do roku 2016, kdy se v Riu představí golf na LOH. Hráčka, jako je Klára Spilková, si zaslouží odpovídající zázemí pro přípravu a i podporu, kterou ji chceme ze strany Golf Resortu Black Bridge poskytnout.“

Klára Spilková

Source

Avatar
GameDayBlog
Welcome to GameDay.Blog Powered by SportsBook-Live.com. Please register to our site, As more States become Available for Online Gambling, We will automatically upgrade your status from Subscriber to Player. Please note we are not affilliated in any way with ESPN, CBS Sports, Home depot or CitiBank GameDay Programs.