Uncategorized

Klára Spilková – spolupráce s novým trenérem


Spolupráce s novým trenérem

Praha, 1. června 2020 – Klára Spilková začala spolupracovat s novým trenérem. Je jím Američan Greg Lavoie (35), stále ještě hrající profesionál, který žije v Praze.

Absolvent University of Oregon okusil americkou Web.com Tour, stejně jako evropskou Challenge Tour. Loni skončil třetí na Grandfinále Czech PGA Tour.

„Rozhodla jsem se posunout zase dál. Chci především poděkovat dosavadnímu trenérovi Lukáši Martincovi za skvělé čtyři roky, během nichž jsem vyhrála turnaj na Ladies European Tour a dostala se na americkou LPGA,“ uvedla členka globálního týmu KPMG a Czech Golf Teamu.

„Greg mě zaujal svými znalostmi a také, řekněme, americkým přístupem. O golfu toho hodně ví, a přitom věci udržuje v jednoduché rovině. Spolupráce začala nadějně a doufám, že to bude fungovat,“ dodala hráčka LPGA.

To, kdy se bude moci vrátit k turnajům, zatím stále neví.

„LPGA má v plánu restart na konci července. Měl by být jeden turnaj v Americe a pak bychom se zase měly vrátit do Evropy. Stejně jako ostatní hráčky čekám na další zprávy od LPGA, která nás pravidelně informuje, jak se situace vyvíjí,“ řekla Klára Spilková, která od března trénuje na českých hřištích, především na PGA National v OAKS Prague, a také absolvuje pravidelnou kondiční přípravu.

zdroj: Čeněk Lorenc – GM Pro

Source

Avatar
GameDayBlog
Welcome to GameDay.Blog Powered by SportsBook-Live.com. Please register to our site, As more States become Available for Online Gambling, We will automatically upgrade your status from Subscriber to Player. Please note we are not affilliated in any way with ESPN, CBS Sports, Home depot or CitiBank GameDay Programs.