Uncategorized

Legenda Sörenstamová si po 13 letech zahraje turnaj LPGA Tour

Annika Sörenstamová si po třinácti letech zahraje turnaj okruhu LPGA

Profimedia.cz

Padesátiletá Sörenstamová vyhrála na LPGA Tour 72 turnajů a s kariérou se rozloučila v roce 2008. “Nyní s radostí oznamuji, že si na našem domácím hřišti Lake Nona, kde dlouho s rodinou žijeme, zahraju Gainbridge LPGA. Potřebuju si zkusit pár soutěžních kol před seniorským US Open, které bych chtěla v létě hrát, když mi to program dovolí,” uvedla golfistka, která je od loňska předsedkyní světové federace IGF.

Poprvé v akci na oficiálním turnaji Sörenstamovou uvidí její dcera Ava a syn William. “Bude to zábavné, přijde se podívat i hodně sousedů,” usmála se. “Moc toho od sebe nečekám, ale je to pro mě docela výzva,” dodala ke svým ambicím.

Letos v lednu Sörenstamová poutala pozornost v Lake Buena Vista na Floridě, kde hrála v rámci turnaje LPGA mezi celebritami. Vypadala, že mnoho ze svého umění neztratila a hodně současných hráček se na ní přišlo podívat. “Pořád to má v sobě, má úžasný cit okolo greenů, to bylo fantastické,” ocenila Nelly Kordová.

Se Sörenstamovou se může potkat i česká hráčka Klára Spilková, která loni skončila na Gainbridge LPGA osmá a letos to bude její první turnaj na okruhu.

Sledujte Sport.cz také na Instagramu>>>

https://www.instagram.com/embed.js

Source

Avatar
GameDayBlog
Welcome to GameDay.Blog Powered by SportsBook-Live.com. Please register to our site, As more States become Available for Online Gambling, We will automatically upgrade your status from Subscriber to Player. Please note we are not affilliated in any way with ESPN, CBS Sports, Home depot or CitiBank GameDay Programs.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *